Skip to content

Individual Champions

111 Reads

0 Comments

State Champions

Part of a History of Lowell Wrestling

Austin Boone 2017 State Champion
Max Dean 2016 State Champion
Lucas Hall 2015 State Champion
Zeth Dean 2015 State Champion
Josh Colegrove 2015 State Champion
Lucas Hall 2014 State Champion
Max Dean 2014 State Champion
Josh Colegrove 2014 State Champion
Bailey Jack 2013 State Champion
Andrew Morse 2012 State Champion
Gabe Dean 2011 State Champion
Andrew Morse 2011 State Champion
Gabe Morse 2011 State Champion
Jackson Morse 2010 State Champion
Jackson Morse 2009 State Champion
Jusin Boss 2008 State Champion
Jackson Morse 2008 State Champion
Joe Mendez 2005 State Champion
Joe Mendez 2004 State Champion
Brandon Kinney 2003 State Champion
Bobby Gingerich 2003 State Champion
Joe Mendez 2003 State Champion
Brandon Kinney 2002 State Champion
Ian DeRath 2002 State Champion
Joe Mendez 2002 State Champion
Ian DeRath 2001 State Champion
Bill Stouffer 2000 State Champion
Bill Stouffer 1999 State Champion
Tom Oesch 1978 State Champion
Gary Weimer 1973 State Champion
Leo Taylor 1967 State Champion
Mike Foss 1963 State Champion


State Placers (2nd through 8th)

Jeff Leach 2017 State – 7th
Eli Boulton 2017 State – 2nd
David Kruse 2017 State – 4th
Connor Nugent 2017 State – 8th
Bryce Dempsey 2017 State – 6th
Avry Mutschler 2017 State – 3rd
Zeth Dean 2016 State – 3rd
Lucas Hall 2016 State – 2nd
Eli Boulton 2016 State – 2nd
David Kruse 2016 State – 4th
Danny Kruse 2016 State – 2nd
Bryce Dempsey 2016 State – 6th
Avry Mutschler 2016 State – 4th
Sam Russell 2015 State – 5th
Jordan Hall 2015 State – 5th
Danny Kruse 2015 State – 7th
Aaron Ward 2015 State – 6th
Zeth Dean 2014 State – 5th
Kanon Dean 2014 State – 5th
Jordan Hall 2014 State – 3rd
Garett Stehley 2014 State – 2nd
Derek Krajewski 2014 State – 4th
Bailey Jack 2014 State – 3rd
Zeth Dean 2013 State – 2nd
Taylor Kornoely 2013 State – 2nd
Max Dean 2013 State – 6th
Lucas Hall 2013 State – 4th
Kanon Dean 2013 State – 5th
Jordan Hall 2013 State – 8th
Garett Stehley 2013 State – 2nd
Nate Limmex 2012 State – 4th
Josh Colegrove 2012 State – 3rd
Jordan Hall 2012 State – 6th
Garett Stehley 2012 State – 6th
Gabe Morse 2012 State – 2nd
Gabe Dean 2012 State – 2nd
Bailey Jack 2012 State – 6th
Angus Arthur 2012 State – 5th
Wade Schlosser 2011 State – 8th
Garett Stehley 2011 State – 4th
Dan Fleet 2011 State – 2nd
Bailey Jack 2011 State – 7th
Ryan Olep 2010 State – 2nd
Gabe Morse 2010 State – 7th
Gabe Dean 2010 State – 2nd
Dan Fleet 2010 State – 3rd
Connor Kruse 2010 State – 2nd
Andrew Morse 2010 State – 2nd
Tim Gingerich 2009 State – 2nd
Ryan Olep 2009 State – 3rd
Ryan Dean 2009 State – 8th
Dan Fleet 2009 State – 4th
Connor Kruse 2009 State – 7th
Andrew Morse 2009 State – 3rd
Tim Gingerich 2008 State – 2nd
Ryan Olep 2008 State – 2nd
Tim Gingerich 2007 State – 5th
Rob Karasiewicz 2007 State – 7th
Ray Seese 2007 State – 6th
Jackson Morse 2007 State – 2nd
Dominc Doyle 2007 State – 3rd
Chris Roelofs 2006 State – 8th
Alex Fleet 2006 State – 6th
Ray Seese 2005 State – 7th
Matt Kilmartin 2004 State – 2nd
Kevin Frazier 2004 State – 4th
Matt Kilmartin 2003 State – 4th
JJ Wilder 2003 State – 3rd
Beau Wilder 2003 State – 8th
Kevin Frazier 2002 State – 7th
Bobby Gingerich 2002 State – 2nd
Ben Vaught 2002 State – 3rd
Ben Fleet 2002 State 2nd
Matt Kilmartin 2001 State – 8th
John Mendez 2001 State – 7th
John McKay 2001 State – 3rd
Caleb O’Boyle 2001 State – 2nd
Brandon Kinney 2001 State – 2nd
Bobby Gingerich 2001 State – 2nd
BJ Frazier 2001 State – 7th
Ben Fleet 2001 State – 4th
T.J. Forward 2000 State – 8th
John Mendez 2000 State – 6th
John McKay 2000 State – 8th
Ian DeRath 2000 State – 8th
Caleb O’Boyle 2000 State – 3rd
Caleb Grummet 2000 State – 4th
Brandon Kinney 2000 State – 6th
Tom Oesch 1999 State – 5th
Caleb O’Boyle 1999 State – 7th
Dan Rottier 1998 State – 4th
Caleb O’Boyle 1998 State – 7th
Brett West 1998 State – 2nd
Bill Stouffer 1998 State – 2nd
Scott Hays 1997 State – 6th
Dan Rottier 1997 State – 8th
Brett Plattner 1997 State – 8th
Bill Stouffer 1997 State – 6th
Dan Spicer 1996 State – 7th
Rob White 1995 State – 5th
Dan Spicer 1995 State – 4th
Rich Stouffer 1994 State – 5th
Dan Spicer 1994 State – 5th
Cory Kirkbride 1994 State – 4th
Rich Stouffer 1993 State – 8th
Jason DesJarden 1993 State – 8th
Rich DePew 1992 State – 7th
Nate Nauta 1991 State – 2nd
Mike Rivers 1988 State – 3rd
Mike Rivers 1987 State – 5th
Jim Johnson 1987 State – 3rd
Tony Huver 1986 State – 3rd
Jim Johnson 1986 State – 2nd
Carl Pratt 1986 State – 6th
Tony Huver 1985 State – 6th
Mike Rivers 1985 State – 6th
Mark Wilcox 1984 State – 3rd
Mark Wilcox 1983 State – 4th
Ted Kazemier 1979 State – 3rd
John Wilder 1978 State – 4th
Ted Kazemier 1977 State – 3rd
John Wilder 1977 State – 3rd
Jerry Kropf 1974 State – 4th
Dale Dawson 1973 State – 4th
Dave Wisner 1972 State – 2nd
Tom Rasch 1971 State – 2nd
Barry Hunt 1964 State – 3rd
Tom Davis 1963 State – 2nd
Roger Depew 1962 State – 4th
Jim Bonn 1961 State – 4th


Regional Placers

Eli Boulton 2017 Regional Champion
David Kruse 2017 Regional Champion
Bryce Dempsey 2017 Regional Champion
Avry Mutschler 2017 Regional Champion
Austin Boone 2017 Regional Champion
Austin Engle 2017 Regionals – 2nd
James Fotis 2017 Regionals – 2nd
Dawson Jankowski 2017 Regionals – 2nd
Sam Russell 2017 Regionals – 3rd
Jeff Leach 2017 Regionals – 3rd
Nick Korhorn 2017 Regionals – 3rd
Connor Nugent 2017 Regionals – 4th
Keigan Yuhas 2017 Regionals – 4th
Lucas Hall 2016 Regional Champion
Avry Mutschler 2016 Regional Champion
Zeth Dean 2016 Regional Champion
Danny Kruse 2016 Regional Champion
Max Dean 2016 Regional Champion
Jeff Leach 2016 Regional Champion
David Kruse 2016 Regionals – 2nd
Bryce Dempsey 2016 Regionals – 2nd
Sam Russell 2016 Regionals – 2nd
Keigan Yuhas 2016 Regionals – 3rd
Eli Boulton 2016 Regionals – 3rd
Josh Colegrove 2015 Regional Champion
Jordan Hall 2015 Regional Champion
Lucas Hall 2015 Regional Champion
Zeth Dean 2015 Regional Champion
Danny Kruse 2015 Regionals – 2nd
Sam Russell 2015 Regionals – 2nd
Logan Wilcox 2015 Regionals – 2nd
David Kruse 2015 Regionals – 3rd
Logan Blough 2015 Regionals – 4th
Aaron Ward 2015 Regionals – 3rd
Jordan Hall 2014 Regional Champion
Kanon Dean 2014 Regional Champion
Max Dean 2014 Regional Champion
Garett Stehley 2014 Regional Champion
Josh Colegrove 2014 Regional Champion
Lucas Hall 2014 Regional Champion
Zeth Dean 2014 Regional Champion
Derek Krajewski 2014 Regional Champion
Bailey Jack 2014 Regionals – 2nd
Sam Russell 2014 Regionals – 2nd
Taylor Kornoely 2013 Regional Champion
Garett Stehley 2013 Regional Champion
Kanon Dean 2013 Regional Champion
Jordan Hall 2013 Regional Champion
Bailey Jack 2013 Regional Champion
Zeth Dean 2013 Regional Champion
Max Dean 2013 Regionals – 2nd
Lucas Hall 2013 Regionals – 2nd
Derek Krajewski 2013 Regionals – 3rd
Bailey Jack 2012 Regional Champion
Josh Colegrove 2012 Regional Champion
Gabe Dean 2012 Regional Champion
Garett Stehley 2012 Regional Champion
Andrew Morse 2012 Regional Champion
Gabe Morse 2012 Regional Champion
Nate Limmex 2012 Regionals – 2nd
Jordan Hall 2012 Regionals – 2nd
Kalvin Meyer 2012 Regionals – 3rd
Derek Krajewski 2012 Regionals – 3rd
Kanon Dean 2012 Regionals – 4th
Angus Arthur 2012 Regionals – 4th
Andrew Morse 2011 Regional Champion
Gabe Morse 2011 Regional Champion
Gabe Dean 2011 Regional Champion
Wade Schlosser 2011 Regional Champion
Dan Fleet 2011 Regional Champion
Jake Stehley 2011 Regionals – 2nd
Garett Stehley 2011 Regionals – 2nd
Bailey Jack 2011 Regionals – 3rd
Luke Stephens 2011 Regionals – 4th
Kanon Dean 2011 Regionals – 4th
Gabe Dean 2010 Regional Champion
Jackson Morse 2010 Regional Champion
Andrew Morse 2010 Regional Champion
Ryan Olep 2010 Regionals – 2nd
Gabe Morse 2010 Regionals – 2nd
Connor Kruse 2010 Regionals – 3rd
Jake Fillingham 2010 Regionals – 3rd
Dan Fleet 2010 Regionals – 4th
Ryan Olep 2009 Regional Champion
Jackson Morse 2009 Regional Champion
Andrew Morse 2009 Regional Champion
Dan Fleet 2009 Regional Champion
Ryan Dean 2009 Regionals – 2nd
Tim Gingerich 2009 Regionals – 2nd
Connor Kruse 2009 Regionals – 3rd
Gabe Dean 2009 Regionals – 3rd
Rocky Pabon 2009 Regionals – 3rd
Jackson Morse 2008 Regional Champion
Jusin Boss 2008 Regionals – 2nd
Tim Gingerich 2008 Regionals – 2nd
Zach Baum 2008 Regionals – 2nd
Nate Vaught 2008 Regionals – 3rd
Ryan Olep 2008 Regionals – 3rd
Jackson Morse 2007 Regional Champion
Tim Gingerich 2007 Regionals – 2nd
Ryan Olep 2007 Regionals – 2nd
Alex Fleet 2007 Regionals – 2nd
Tyler Jack 2007 Regionals – 3rd
Ray Seese 2007 Regionals – 3rd
Zach Baum 2007 Regionals – 4th
Rob Karasiewicz 2007 Regionals – 4th
Justin Boss 2007 Regionals – 4th
Dominc Doyle 2007 Regionals – 4th
Brock Graham 2006 Regional Champion
Zach Baum 2006 Regionals – 2nd
John Fleet 2006 Regionals – 2nd
Alex Fleet 2006 Regionals – 2nd
Rob Karasiewicz 2006 Regionals – 3rd
Chris Roelofs 2006 Regionals – 4th
Joe Mendez 2005 Regional Champion
Ray Seese 2005 Regionals – 4th
Joe Mendez 2004 Regional Champion
Matt Kilmartin 2004 Regional Champion
Kevin Frazier 2004 Regionals – 2nd
David Kropf 2004 Regionals – 2nd
Jayme DeLiefde 2004 Regionals – 3rd
JJ Wilder 2003 Regional Champion
Brandon Kinney 2003 Regional Champion
Bobby Gingerich 2003 Regional Champion
Matt Kilmartin 2003 Regional Champion
Pieter Serne 2003 Regional Champion
Joe Mendez 2003 Regionals – 2nd
Beau Wilder 2003 Regionals – 3rd
Brandon Kinney 2002 Regional Champion
Ian DeRath 2002 Regional Champion
Bobby Gingerich 2002 Regional Champion
Ben Fleet 2002 Regional Champion
Ben Vaught 2002 Regional Champion
Joe Mendez 2002 Regionals – 2nd
Mike Nearing 2002 Regionals – 2nd
Kevin Frazier 2002 Regionals – 2nd
JJ Wilder 2002 Regionals – 3rd
Mike Forward 2002 Regionals – 3rd
Caleb O’Boyle 2001 Regional Champion
John McKay 2001 Regional Champion
Brandon Kinney 2001 Regional Champion
Ian DeRath 2001 Regional Champion
John Mendez 2001 Regionals – 2nd
Ben Fleet 2001 Regionals – 2nd
Ben Vaught 2001 Regionals – 2nd
Bobby Gingerich 2001 Regionals – 3rd
BJ Frazier 2001 Regionals – 3rd
Matt Oesch 2001 Regionals – 4th
Matt Kilmartin 2001 Regionals – 4th
Bill Stouffer 2000 Regional Champion
Caleb O’Boyle 2000 Regional Champion
Tom Oesch 2000 Regional Champion
John Mendez 2000 Regional Champion
John McKay 2000 Regional Champion
Caleb Grummet 2000 Regionals – 2nd
T.J. Forward 2000 Regionals – 3rd
Dan Rottier 2000 Regionals – 4th
JJ Wilder 2000 Regionals – 4th
Brandon Kinney 2000 Regionals – 4th
Ian DeRath 2000 Regionals – 4th
Bill Stouffer 1999 Regional Champion
Dan Rottier 1999 Regionals – 2nd
Tom Oesch 1999 Regionals – 2nd
Caleb O’Boyle 1999 Regionals – 3rd
Denny Snuffer 1999 Regionals – 4th
John Mendez 1999 Regionals – 4th
Dan Rottier 1998 Regional Champion
Brett West 1998 Regionals – 2nd
Brad Lyons 1998 Regionals – 2nd
Mike Arnswald 1998 Regionals – 2nd
Bill Stouffer 1998 Regionals – 2nd
Caleb O’Boyle 1998 Regionals – 2nd
David Luyk 1998 Regionals – 3rd
Scott Hays 1997 Regional Champion
Brett Plattner 1997 Regionals – 2nd
Dan Rottier 1997 Regionals – 2nd
Bill Stouffer 1997 Regionals – 3rd
Dan Spicer 1996 Regionals – 2nd
Matt Inman 1996 Regionals – 2nd
Rob White 1995 Regional Champion
Dan Spicer 1995 Regional Champion
Doug Weeks 1995 Regionals – 2nd
Rich Stouffer 1994 Regionals – 2nd
Cory Kirkbride 1994 Regionals – 3rd
Scott Swanson 1994 Regionals – 3rd
Dan Spicer 1994 Regionals – 3rd
Rich Stouffer 1993 Regional Champion
Jason DesJarden 1993 Regionals – 3rd
Scott Swanson 1993 Regionals – 3rd
Jim Inman 1993 Regionals – 4th
Rich DePew 1992 Regional Champion
David Stouffer 1992 Regionals – 2nd
David Stouffer 1991 Regional Champion
Nate Nauta 1991 Regionals – 2nd
Brad Whalen 1990 Regionals – 3rd
David Stouffer 1990 Regionals – 4th
Bart Olin 1989 Regionals – 2nd
Mike Rivers 1988 Regionals – 2nd
Kyle Gildea 1988 Regionals – 3rd
Tom Nugent 1988 Regionals – 4th
Jim Johnson 1987 Regional Champion
Mike Rivers 1987 Regionals – 3rd
Kyle Gildea 1987 Regionals – 4th
Tony Huver 1986 Regional Champion
Carl Pratt 1986 Regional Champion
Jim Johnson 1986 Regional Champion
Brett Kirby 1986 Regionals – 2nd
Mike Rivers 1985 Regional Champion
Tony Huver 1985 Regionals – 2nd
Carl Pratt 1985 Regionals – 3rd
Mark Wilcox 1984 Regionals – 2nd
Jerry Adams 1984 Regionals – 2nd
Mark Wilcox 1983 Regionals – 3rd
Randy Roth 1982 Regional Champion
Mark VanWeelden 1981 Regionals – 2nd
Jay Rickert 1980 Regionals – 2nd
Ted Kazemier 1979 Regional Champion
Jay Rickert 1979 Regionals – 4th
John Wilder 1978 Regionals – 2nd
Tom Oesch 1978 Regionals – 3rd
Bill Heintzleman 1977 Regionals – 2nd
John Wilder 1977 Regionals – 3rd
Ted Kazemier 1977 Regionals – 3rd
John Wilder 1976 Regionals – 2nd
Jeff Rickert 1976 Regionals – 3rd
Jerry Kropf 1974 Regional Champion
Jerry Kropf 1973 Regional Champion
Gary Weimer 1973 Regionals – 2nd
Dale Dawson 1973 Regionals – 4th
Gary Weimer 1972 Regionals – 2nd
Dave Wisner 1972 Regionals – 3rd
Tom Rasch 1971 Regional Champion
Chris Wittenbach 1967 Regional Champion
Leo Taylor 1967 Regionals – 2nd
Larry Powers 1967 Regionals – 2nd
Carl Rasch 1967 Regionals – 3rd
Jim Nauta 1967 Regionals – 3rd
Pat Hoag 1966 Regionals – 2nd
Larry Powers 1966 Regionals – 2nd
Chris VanDyke 1965 Regionals – 3rd
Burce O’Dell 1965 Regionals – 3rd
Mike Foss 1964 Regional Champion
Barry Hunt 1964 Regional Champion
Ron Hostetler 1964 Regional Champion
Mike Foss 1963 Regional Champion
Tom Davis 1963 Regional Champion
Jerry Lipscomb 1963 Regionals – 2nd
Bruce Rittenger 1963 Regionals – 2nd
Ron Hostetler 1963 Regionals – 2nd
Ton Bigelow 1962 Regionals – 2nd
Mike Foss 1962 Regionals – 2nd
Phil Sanders 1962 Regionals – 3rd
Roger Depew 1962 Regionals – 4th
Charles Kyser 1962 Regionals – 4th
Jeff Bonn 1962 Regionals – 4th
Junior Boes 1962 Regionals – 4th
Steve Hostetler 1961 Regionals – 2nd
Roger Depew 1961 Regionals – 2nd
Charles Kyser 1961 Regionals – 4th

District Champions (Missing: 2007)

David Kruse 2017 District Champion
Bryce Dempsey 2017 District Champion
Austin Boone 2017 District Champion
James Fotis 2017 District Champion
Dawson Jankowski 2017 District Champion
Eli Boulton 2017 District Champion
Max Dean 2016 District Champion
Jeff Leach 2016 District Champion
Lucas Hall 2016 District Champion
Avry Mutschler 2016 District Champion
Zeth Dean 2016 District Champion
Bryce Dempsey 2016 District Champion
David Kruse 2016 District Champion
Danny Kruse 2016 District Champion
Lucas Hall 2015 District Champion
David Kruse 2015 District Champion
Josh Colegrove 2015 District Champion
Jodan Hall 2015 District Champion
Logan Wilcox 2015 District Champion
Zeth Dean 2015 District Champion
Kanon Dean 2014 District Champion
Josh Colegrove 2014 District Champion
Garett Stehley 2014 District Champion
Max Dean 2014 District Champion
Jordan Hall 2013 District Champion
Bailey Jack 2013 District Champion
Zeth Dean 2013 District Champion
Lucas Hall 2013 District Champion
Taylor Kornoely 2013 District Champion
Garett Stehley 2013 District Champion
Kanon Dean 2013 District Champion
Max Dean 2013 District Champion
Bailey Jack 2012 District Champion
Derek Krajewski 2012 District Champion
Luke Stephens 2012 District Champion
Josh Colegrove 2012 District Champion
Gabe Dean 2012 District Champion
Garett Stehley 2012 District Champion
Jake Stehley 2012 District Champion
Gabe Morse 2012 District Champion
Andrew Morse 2012 District Champion
Nate Limmex 2012 District Champion
Gabe Dean 2011 District Champion
Dan Fleet 2011 District Champion
Andrew Morse 2011 District Champion
Gabe Morse 2011 District Champion
Gabe Morse 2010 District Champions
Connor Kruse 2010 District Champions
Gabe Dean 2010 District Champions
Jackson Morse 2010 District Champions
Andrew Morse 2010 District Champions
Dan Fleet 2009 District Champion
Andrew Morse 2009 District Champion
Jackson Morse 2009 District Champion
Ryan Olep 2009 District Champion
Connor Kruse 2009 District Champion
Jackson Morse 2008 District Champion
Justin Boss 2008 District Champion
?? 2007 District Champions
Zach Baum 2006 District Champion
Ryan Karasiewicz 2006 District Champion
Joe Mendez 2005 District Champion
Joe Mendez 2004 District Champion
Kevin Frazier 2004 District Champion
Matt Kilmartin 2004 District Champion
Josh Vaught 2004 District Champion
JJ Wilder 2003 District Champion
Brandon Kinney 2003 District Champion
Bobby Gingerich 2003 District Champion
Joe Mendez 2003 District Champion
Beau Wilder 2003 District Champion
Matt Kilmartin 2003 District Champion
Brandon Kinney 2002 District Champion
Ian DeRath 2002 District Champion
Bobby Gingerich 2002 District Champion
Ben Fleet 2002 District Champion
Ben Vaught 2002 District Champion
Joe Mendez 2002 District Champion
Beau Wilder 2002 District Champion
Kevin Frazier 2002 District Champion
Caleb O’Boyle 2001 District Champion
John Mendez 2001 District Champion
John McKay 2001 District Champion
Brandon Kinney 2001 District Champion
Ben Vaught 2001 District Champion
Bill Stouffer 2000 District Champion
Caleb O’Boyle 2000 District Champion
Tom Oesch 2000 District Champion
John Mendez 2000 District Champion
John McKay 2000 District Champion
Ian DeRath 2000 District Champion
Bill Stouffer 1999 District Champion
Tom Oesch 1999 District Champion
Denny Snuffer 1999 District Champion
Brad Lyons 1998 District Champion
Mike Arnswald 1998 District Champion
Dan Rottier 1998 District Champion
Bill Stouffer 1998 District Champion
Caleb O’Boyle 1998 District Champion
Brett Plattner 1997 District Champion
Dan Rottier 1997 District Champion
Bill Stouffer 1997 District Champion
Matt Inman 1996 District Champion
Rich Stouffer 1994 District Champion
Rich Stouffer 1993 District Champion
David Stouffer 1992 District Champion
Rich DePew 1992 District Champion
Chad Chertos 1992 District Champion
Nate Nauta 1991 District Champion
David Stouffer 1991 District Champion
Nate Nauta 1990 District Champion
Mike Rivers 1988 District Champion
Jim Johnson 1987 District Champion
Tony Huver 1986 District Champion
Brett Kirby 1986 District Champion
Jim Johnson 1986 District Champion
Mark Wilcox 1984 District Champion
Randy Roth 1982 District Champion
Ted Kazemier 1979 District Champion
John Wilder 1978 District Champion
Tom Reedy 1978 District Champion
Bill Heintzleman 1977 District Champion
John Wilder 1977 District Champion
Ted Kazemier 1977 District Champion
Roger Graham 1976 District Champion
Bill Heintzleman 1976 District Champion
Dave Hendrix 1976 District Champion
Dan Kropf 1976 District Champion
John Wilder 1976 District Champion
Jim Dykstra 1975 District Champion
Jeff Rickert 1975 District Champion
Roger Graham 1975 District Champion
Bill Heintzleman 1975 District Champion
Dave Hendrix 1975 District Champion
Bob Grummet 1975 District Champion
Gordon Klahn 1975 District Champion
Jerry Kropf 1974 District Champion
Ron Lyons 1974 District Champion
Dale Dawson 1973 District Champion
Gary Weimer 1973 District Champion
Jerry Kropf 1973 District Champion
Richard Loughlin 1973 District Champion
Dale Dawson 1972 District Champion
Dave Wisner 1972 District Champion
Paul Klifman 1972 District Champion
Gary Weimer 1972 District Champion
Mack Truax 1972 District Champion
Kraig Haybarker 1972 District Champion
Jerry Kropf 1972 District Champion
Dale Dawson 1971 District Champion
Gordon Kelly 1971 District Champion
Dave Wisner 1971 District Champion
Ray Smith 1970 District Champion
Bob Graham 1970 District Champion
John Lyons 1970 District Champion
Tom Rasch 1970 District Champion
Bob Rottier 1970 District Champion
Carl Rasch 1969 District Champion
Kurt Inman 1969 District Champion
Ray Smith 1969 District Champion
Steve Foss 1969 District Champion
Ken Wosinski 1969 District Champion

 

 

Qualifiers (1980 and Prior)

Jay Rickert 1980 District Qualifier
Dale Bieri 1980 District Qualifier
Jim Bonn 1961 Regional Qualifier
  • Latest Photo Galleries

    View More Galleries

  • SUPPORT OUR SPONSORS

  • FOLLOW US ON TWITTER

    (V) Boys Soccer split a pair of games this weekend. Gull Lake - redarrowathletics.com/2017/08… Mattawan - redarrowathletics.com/2017/08…

    About 8 hours ago · reply · retweet · favorite

  • LIKE US ON FACEBOOK

  • SUPPORT OUR SPONSORS